Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Збудовані нами будики

Думка про заміський будинок відвідує, напевно, будь-яку людину. Особливо це актуально для нашого часу, коли міські жителі все більше тягнуться до природи. Варіантів придбання заміського котеджу декілька. Можна придбати готовий будинок: був у вжитку або новий. Недоліком цих варіантів є неможливість проконтролювати етапи побудови будинку. Покупцеві залишається довіряти продавцю.

Самим вигідним варіантом є будівництво будинку з нуля. Тут можливі також два варіанти: будувати самостійно або найняти будівельну організацію. Правда, зв’язуючись з будівельною фірмою, є ризик потрапити на недобросовісних забудовників. Компанія Алексбудсервіс — надійна будівельна фірма, яка зарекомендувала себе з найкращої сторони перед своїми замовниками. Ми займаємося будівництвом елітних котеджів під ключ, а також можемо побудувати недорогий будинок під ключ.

Готельно-Ресторанний комплекс Полтавська обл. Решетилівка

"Готельно ресторанний комплекс"

Початок загально-будівельних робіт 15 травня 2020 року закінчення загально-будівельних робіт листопад 2020 року ведуться інтер’єрні роботи! Далі Буде! Запросимо на відкриття!

Покрівельні матеріали ТОВ "Прушинські" Фасадні матеріали ТОВ"Фасадтермосервіс" Надійних і не змінних наших партнерів!Особлива увага фасадна дошка МОДЕРНА новинка від компанії ФАСАДТЕРМОСЕРВІС!!!

Комплексне будівництво та ремонт під ключ з матеріалами!

Якість гарантуєм!

+380989603979

+380660052799

Детальний Огляд Будівництва
Будинок в (с. Теплівка Пирятинський район)

Дата будівництва - весна 2017 року по грудень 2019 рік.

Опис об’єкта: Двоповерховий будинок з гаражем та цокольним етажем, фундамент монолітний, газоблок UDK 400 мм, перекриття жб/плити, покрівля Металочерепиця Тур Класік Пурмат від Прушинські ,Водозливні системи Ніагара 150, Фасад утеплений ватою Ізовер 120 мм, Клеї та штукатурки від ФТС, вікна Віндом Делюкс (ламінація) від ОЛТА, Автоматичні Ворота RYTERNA.

Детальний огляд будівництва
Будинок м. Ірпінь, Київська обл.(в процесі будівництва)

Дата будівництва - осінь 2015 року по 2019 рік.

Опис об’єкта: Двоповерховий будинок з гаражем на два автомобілі, фундамент монолітний, стіни керамоблок ЗБК 450мм та газоблок АЕРОК 400 мм, перекриття жб/плити, покрівля Металочерепиця КРОН від Прушинські , Фасад утеплений ватою ТехноФас Ефект, Клеї та штукатурки від ФТС, вікна Саламандр Стримлайн від ОЛТА.   

Детальний огляд будівництва
Реконструкція житлового будинку с. Вікторія
Впевнено крокуємо до четвертої тисячі квадратних метрів зданого житла! Ще одна сім‘я отримала своє добудоване житло! Нашою командою завершено будівництво житлового будинку для молодої сім’ї! Дуже позитивних людей! Прийміть наші щирі побажання радіти кожній хвилині проживання в Вашому новому будинку!
Реконструкція житлового будинку
Будинок в м. Пирятин, Полтавської області 1-поверховий (в процесі будівництва)

Дата будівництва - весна 2017 року по теперішній час.

Опис об’єкта: Одно поверховий будинок з господарським приміщенням, фундамент монолітний, газоблок UDK 375 мм та цегла, перекриття Дерово, покрівля Металочерепиця Арад Класік від Прушинські

Детальний огляд будівництва
Реконструкція одно-поверхового житлового будинку в м. Пирятин

Дата реконструкції - травень 2017 року по липень 2017 року.

Опис об’єкта: Одно поверховий будинок, заміна покрівлі (Металочерепиця Арад Оптима від Прушинські), Утеплення фасаду матеріалами від ФТС, Улаштування металопрофільного паркану від Прушинські, заміна вікон на металопластикові Віндом Делюкс від ОЛТА, виготовлення декоративного огородження власного виробництва, Заміна вхідних дверей від ТМ Лакоста.

Детальний огляд реконструкції
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!