Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Збудовані нами будики

Думка про заміський будинок відвідує, напевно, будь-яку людину. Особливо це актуально для нашого часу, коли міські жителі все більше тягнуться до природи. Варіантів придбання заміського котеджу декілька. Можна придбати готовий будинок: був у вжитку або новий. Недоліком цих варіантів є неможливість проконтролювати етапи побудови будинку. Покупцеві залишається довіряти продавцю.

Самим вигідним варіантом є будівництво будинку з нуля. Тут можливі також два варіанти: будувати самостійно або найняти будівельну організацію. Правда, зв’язуючись з будівельною фірмою, є ризик потрапити на недобросовісних забудовників. Компанія Алексбудсервіс — надійна будівельна фірма, яка зарекомендувала себе з найкращої сторони перед своїми замовниками. Ми займаємося будівництвом елітних котеджів під ключ, а також можемо побудувати недорогий будинок під ключ.

Будинок м. Ірпінь, Київська обл.(в процесі будівництва)

Дата будівництва - осінь 2015 року по теперішній час.

Опис об’єкта: Двоповерховий будинок з гаражем на два автомобілі, фундамент монолітний, стіни керамоблок ЗБК 450мм та газоблок АЕРОК 400 мм, перекриття жб/плити, покрівля Металочерепиця КРОН від Прушинські , Фасад утеплений ватою ТехноФас Ефект, Клеї та штукатурки від ФТС, вікна Саламандр Стримлайн від ОЛТА.   

Детальний огляд будівництва
Будинок в (с. Теплівка Пирятинський район) в процесі будівництва

Дата будівництва - весна 2017 року по теперішній час.

Опис об’єкта: Двоповерховий будинок з гаражем та цокольним етажем, фундамент монолітний, газоблок UDK 400 мм, перекриття жб/плити, покрівля Металочерепиця Тур Класік Пурмат від Прушинські ,Водозливні системи Ніагара 150, Фасад утеплений ватою Ізовер 120 мм, Клеї та штукатурки від ФТС, вікна Віндом Делюкс (ламінація) від ОЛТА, Автоматичні Ворота RYTERNA.

Детальний огляд будівництва
Будинок в м. Пирятин, Полтавської області 1-поверховий (в процесі будівництва)

Дата будівництва - весна 2017 року по теперішній час.

Опис об’єкта: Одно поверховий будинок з господарським приміщенням, фундамент монолітний, газоблок UDK 375 мм та цегла, перекриття Дерово, покрівля Металочерепиця Арад Класік від Прушинські

Детальний огляд будівництва
Реконструкція одно-поверхового житлового будинку в м. Пирятин

Дата реконструкції - травень 2017 року по липень 2017 року.

Опис об’єкта: Одно поверховий будинок, заміна покрівлі (Металочерепиця Арад Оптима від Прушинські), Утеплення фасаду матеріалами від ФТС, Улаштування металопрофільного паркану від Прушинські, заміна вікон на металопластикові Віндом Делюкс від ОЛТА, виготовлення декоративного огородження власного виробництва, Заміна вхідних дверей від ТМ Лакоста.

Детальний огляд реконструкції
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!