Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Вітрозахисна плівка — вітробар’єр

 Вітрозахисна плівка — вітробар’єр

Служить для захисту теплоізоляційного шару з волокнистих матеріалів (наприклад, мінеральна вата) від вітрового напору, тобто є вітроізоляційною плівкою. Захищає теплоізоляцію від механічного руйнування (вивітрювання) і підвищеної повітропроникності в результаті вітрового напору через стики елементів і щілини, які утворюються під впливом температурних деформацій і допусків при монтажі.

Монтаж вітробар’єру

Як правило, вітробар’єр – це двошаровий варіант супердифузійної мембрани. Тобто вона має хороші паропропускні здібності, але не має достатніх гідроізоляційних властивостей. Тому вітрозахисна мембрана застосовується тільки в конструкціях вентильованих фасадів. При цьому завдяки своїм паропропускним властивостям вітробар’єр може монтуватися впритул до утеплювача. Кріпиться вітробар’єр за допомогою спеціального фасадного кріплення.

Вітрозахисна мембрана TOP WALL 100

TOP WALL 100 — це одношарова вітрозахисна мембрана з високою паропропускною здатністю. Складається із шару поліпропіленового полотна, стійкого до УФ-випромінювання до 3 місяців. Виробляється мембрана в Німеччині, упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», брендована логотипом компанії по всьому полотну.

TOP WALL 100 має високу паропропускну і вітрозахистну здатність, що дозволяє захищати фасади будівель від вітру, дощу та вологи. Вітрозахисна мембрана не потребує  вентиляційної щілини між вітробар’єром та теплоізоляцією (мінеральна, скляна вата, і т.і.), тобто допустимо суміщення мембрани безпосередньо з термоізоляцією. Виріб не має достатньої гідроізоляційної здатності для його використання під покрівельним матеріалом.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

100g/m2 (+/- 10%)

паропроникність

близько 3000 g/m2/24h

УФ-стабільність

3 місяці

коефіцієнт Sd

близько 0,02 m

водонепроникність

W 1

розмір рулону

1,5 m x 50 mb = 75 m2

піддон

50 рулонів 

Вітрозахисна мембрана WIGOFOL 100

wigofo-1l 

Вітрозахисна мембрана WIGOFOL 100 виробляється компанією Foliarex в Польщі.

Цей продукт може використовуватися як альтернатива супердифузійній мембрані у зовнішніх стінах конструкцій, не поступаючись їй за характеристиками, але маючи при цьому більш низьку вартість. Вітробар’єр WIGOFOL 100 захищає термоізоляцію від вивітрювання волокон, запилення, запобігає вивітрювання тепла з шару термоізоляції, утримуючи його високі теплові показники. Стабілізовано до впливу ультрафіолетового опромінення (може знаходитися під прямою дією сонячних променів близько трьох місяців). Монтаж плівки простий – на неї нанесені місця напусків.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

100g/m2 (+/- 10%)

паропроникність

близько 2200 g/m2/24h*

УФ-стабільність

1 місяць

коефіцієнт Sd

близько 0,02 m

водонепроникність

W 1

розмір рулону

1,5 m x 50 mb = 75 m2

піддон

77 рулонів

Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!