Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Про Нас

636496591449785317

Коротко про історію ТОВ "Алексбудсервіс":

Компанія була заснована в травні 2017 року.

   Таке рішення було прийнято заради розширення спектру послуг які надавались до цього Фізичною-особою підприємцем Петренко О. Г..

За 2017 рік нашим підприємством було збудовано три житлові будинки загальною площею 930 м2, виконано перекриття покрівель під металочерепицю та металлопрофіль 3650 м2, будівництво двох спортивних майданчиків зі штучним покриттям, утеплення фасадів шкіл та будинків ремонт квартир, та ще багато інших об’єктів. Історію нашого розвитку можете переглянути на нашому сайті в галереях робіт. 

Ще одним напрямком діяльності нашого підприємства є комплектація об’єктів будівництва матеріалами.

 

logoЗадля цього ми уже понад 7 років працюємо з провідним виробником покрівельних матеріалі компанією ТОВ "Прушиньскі",яка на європейському ринку займає перше місце по виготовленню металочерепиці та металлопрофілю. На даний момент асортимент Компанії включає в себе 8 видів металочерепиці та металлопрофілю, покрівельні фальцеві панелі, більше 30 видів профнастилу, внутрішні самонесучі касети, фасадні касетони та панелі, сендвіч-панелі, конструкційні профілі. Також Компанія виробляє металеві водостічні системи Ніагара та Сторм і має власне виробництво по перфорації металу. З асортиментом продукції може ознайомитись у розділі Покрівля та Фасад ,а візуально оцінити вигляд покрівель в розділі Покрівельні роботи.

fts-logoТакож маємо тісну співпрацю з виробником декоративно-оздоблювальних матеріалів FTS який за три роки спільної з нами співпраці зарекомендував себе тільки з позитивної сторони. Для виробництва продукції використовується сировина провідних світових виробників, таких як DOW CHEMICAL, BASF, OMYA, SAMSUNG CHEMICAL. Відповідність продукції до санітарних норм України підтверджено «Висновком санітарно-епідеміологічної експертизи» №05.03.02-04/66047 від 04.07.2012р. За короткий проміжок часу торгова марка FTS завоювала визнання професіоналів та окремих замовників, стала конкурентоспроможною. Сьогодні декоративні штукатурки та фарби FTS надають естетичного вигляду та відмінно виконують функцію декоративно-захисного покриття будинків, багатоповерхівок, споруд промислового типу та пам’яток архітектури. Докладніше в розділі Фасадні роботи.

logo (1)З 2015 року розпочато співпрацю з виробником металопластикових конструкцій компанією ОЛТА. І вже більш ніж 2000 м2 віконних конструкцій різних типів та 500 м2 дверних конструкцій радують своїх власників Енергозбереженням. Докладніше в розділі Наші послуги.

 

Та ще багато інших будівельних матеріалів для вашого будівництва. 

На завершення Нашого з Вами знайомства хочу лиш нагадати Вам про те, що Ми як Підрядники (Постачальники) і Ви як Замовники обов’язково будемо:

"працювати на спільний результат".... 

Це головна мета ТОВ "Алексбудсервіс".

 

З повагою Директор Петренко Олександр Германович.

                                                                                      

При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!