Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Покрівельні мембрани

Покрівельні мембрани 

Має підвищені дифузійні властивості: 1м2 пропускає за 24 години від 1200 до 3000 г водяної пари. Захищає теплоізоляцію від можливого проникнення атмосферної вологи і механічного руйнування (вивітрювання) і підвищеної повітропроникності, зберігаючи теплоізоляційні властивості матеріалу. Супердифузійна мембрана захищає теплоізоляцію від проникнення атмосферної вологи і механічного руйнування (вивітрювання). Наявність супердифузійної мембрани підвищує теплову ефективність покрівлі не менше ніж на 7%.

  

Маючи підвищені дифузійні властивості, а також високу стійкість до води і вітрового навантаження, дифузійна мембрана застосовується в конструкціях утеплених скатних покрівель (при обладнанні теплих горищ-мансард), а також вентильованих фасадів.

Застосування дифузійної мембрани має ряд переваг:

 • мембрана замінює одночасно два види плівок: гідробар’єр і вітрозахист, дозволяючи реалізовувати конструкції без внутрішньої прихованої вентиляції;
 • мембрана може укладатися безпосередньо на теплоізоляцію, настил, дошки, фанеру, плити OSB, завдяки чому створюється додатковий простір для теплоізоляції, поліпшуються ізоляційні параметри конструкції;
 • мембрана збільшує термін служби теплоізоляції і дерев’яних конструкцій, причому, останні можуть встановлюватися без застосування хімічних консервантів;
 • застосування мембрани спрощує конструкцію, збільшує товщину утеплення при однаковій кількості дерева в кроквяній конструкції, прискорює процес її монтажу і тому це вигідно з фінансової точки зору.

Супердифузійні мембрани діляться на два основних види: двошарові і одношарові мембрани. Одношарові мембрани значно краще тришарових.

Монтаж супердифузійних мембран

У конструкціях покрівлі і фасадів супердифузійні мембрани укладаються безпосередньо на шар утеплення, закріплюються безпосередньо на площині крокв або до інших будівельних елементів покрівлі. Для цього використовуються скоби з механічною установкою або нержавіючі цвяхи з плоским капелюшком. Відстань між несучими лагами не повинна перевищувати 1,2 м. По коньку можна проводити нахлест супердифузійної мембрани через коньок. Слід укладати плівку стороною з написами назовні і робити нахлест не менше зазначеного пунктиром. Плівку можна використовувати для всіх вентильованих похилих покрівельних конструкцій (в комплексі з металочерепицею, керамічною черепицею, єврошифером та іншими покрівельними матеріалами).

Застосування супердифузійних мембран для утеплення покрівлі

Більш ефективне рішення
паробарьер  паробарьер 
1) металочерепиця; 2) рейка обрешітки; 3) контробрешітка; 4) супердифмембрана; 5) кроква; 6) утеплювач; 7) пароізоляція

 

Менш ефективне рішення
паробарьер  паробарьер 
1) металочерепиця; 2) рейка обрешітки; 3) контробрешітка; 4) гідробар’єр; 5) кроква; 6) утеплювач; 7) пароізоляція; 8) додатковий вентзазор 

Покрівельна мембрана TOP ROOF

 

TOP ROOF — це тришарова комбінована покрівельна мембрана з високою паропропускною здатністю, призначена для використання при будівництві скатних вентильованих дахів і дахів з суцільними латами. Складається з трьох шарів: 2 поліпропіленових нетканих полотен і внутрішньою функціональною поліпропіленової плівки, яка забезпечує виробу високу проникність водяної пари і одночасно водонепроникність. TOP ROOF має параметри водонепроникності на рівні понад 3000 мм H2O, що має важливе значення для довговічності і міцності виробу. Мембрана містить спеціальні добавки, що додають УФ-стабільність тривалістю 3 місяці, що дає запас часу для монтажу покрівельного покриття.

Мембрана TOP ROOF рекомендована для застосування в якості підпокрівельного покриття для скатних утеплених вентильованих покрівель, у тому числі з суцільними латами. Придатна для використання при ремонті покрівель та мансарди «за зворотним принципом». Захищає мансарду під час покрівельних робіт, а по завершенні монтажу покрівельної системи – від вологи і атмосферної води (дощ, сніг, туман). Виріб не потребує виконання вентзазору між мембраною і термоізоляцією (мінеральна, скляна вата, і т.і.), тобто допустимо суміщення мембрани безпосередньо з термоізоляцією. Слід пам’ятати про те, що покрівельні мембрани призначені для ізоляції скатних утеплених дахів, таким чином, монтаж термоізоляції мансарди повинен бути проведений в мінімальні терміни, що забезпечить ефективне функціонування покрівельної системи. Монтаж покрівельного покриття на мембрані повинен виконуватися обов’язково з використанням обрешітки і контробрешітки. Висока якість виробу TOP ROOF гарантує його користувачам спокій, надійність, довговічність і здоровий клімат в їхньому будинку. Виробляється мембрана в Німеччині, упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», оригінальна мембрана брендована логотипом компанії по всьому полотну.

Виробляється мембрана в Німеччині, упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», оригінальна мембрана брендована логотипом компанії по всьому полотну. В асортименті компанії є два види мембрани — TOP ROOF 100 та TOP ROOF 130.

Технічні характеристики

 

TOP ROOF 130

TOP ROOF 100

поверхнева щільність

130g/m2 (+/- 10%)

100g/m2 (+/- 10%)

паропроникність

близько 3000 g/m2/24h*

близько 3000 g/m2/24h*

УФ-стабільність

3 місяці

3 місяці

коефіцієнт Sd

близько 0,02 m

близько 0,02 m

водонепроникність

W 1

W 1

розмір рулону

1,5 m x 50 mb = 75 m2

1,5 m x 50 mb = 75 m2

піддон

50 рулонів

50 рулонів

Переваги мембрани:

 • Висока паропроникність водяної пари (3000 г /м2/24 год), завдяки якій мембрана виводить вологу назовні;
 • Проста і легка в монтажі;
 • УФ-стабільна до 3 місяців, що дозволяє відтермінувати монтаж покрівлі;
 • Повністю водонепроникна, захищає термоізоляцію зовні від дощу і снігу;
 • EN 13859-1 EN 13859-2.

Покрівельна мембрана Strotex 1300 Basic

ris_1

Супердифузійна мембрана Strotex 1300 Basic виробляється компанією Foliarex в Польщі. Використовується як шар попереднього покриття під покрівельний матеріал. Для компанії «Прушиньскі» виробляється з нанесення лого Pruszynski по всьому полотну плівки.

 

 

 

 

Технічні характеристики

поверхнева щільність 115g/m2 (+/- 10%)
паропроникність близько 1700 g/m2/24h*
УФ-стабільність 1 місяць
коефіцієнт Sd близько 0,02 m
водонепроникність W 1
розмір рулону 1,5 m x 50 mb = 75 m2
піддон 77 рулонів

Переваги мембрани:

 • Висока паропроникність водяної пари (більше 1700 г /м2/24 год), завдяки якій мембрана виводить вологу назовні;
 • Повністю водонепроникна, захищає термоізоляцію зовні від дощу і снігу;
 • Дозволяє укладати термоізоляцію до повної висоти крокви;
 • Містить UV-стабілізатори, які уповільнюють процес старіння, викликуваний дією атмосферних чинників.
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!