Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Пароізоляційна плівка — паробар’єр

Пароізоляційна плівка — паробар’єр

Пароізоляційна плівка — паробар’єр — захищає конструкцію покрівлі від потрапляння вологи, запобігає конденсації водяної пари в утеплювачі. Паробар’єр — це тришаровий матеріал, який має в своїй основі решітку армування з волокон поліпропілену, на яку з двох сторін нанесений поліетилен, а також може бути нанесений алюмінізований шар. У нашій асортиментній лінійці є також пароізоляційні плівки, які не мають внутрішнього армування і складаються з одного або двох шарів поліетилену. Ці паробар’єри значно краще виконують функцію пароізоляції, ніж плівки з декількох шарів, але дещо поступаються останнім по міцності. У будь-якому випадку, застосування таких пароізоляційних плівок більш бажано. Ще краще застосовувати фольговані паробар’єри: завдяки наявності рефлекторного металізованого шару відбивається значна частина інфрачервоного (теплового) випромінювання.

1 м2 пароізоляційної плівки пропускає за 24 години не менше 1 г водяної пари і повністю не пропускає воду.

Паробар’єр встановлюють на внутрішню сторону теплоізоляції в таких конструкціях:

 • скатна покрівля з утепленням при облаштуванні теплих мансард і горищ з покриттям покрівлі металочерепицею, профнастилом, цементно-піщаною, керамічною і бітумною черепицею, єврошифером та іншими матеріалами;
 • суміщені покриття в конструкціях без вентиляції — перекриття холодних горищ;
 • каркасні конструкції — швидкомонтовані будинки з металевим або дерев’яним каркасом;
 • деякі види підлог;
 • під оздоблювальні панелі (типу гіпсокартону, пластику, інших панелей).

Монтаж паробар’єра

Пароізоляційна плівка встановлюється в конструкцію будь-якою стороною. Паробар’єр може кріпитися як вертикально, так і горизонтально з внутрішнього боку конструкції. При цьому, застосовуються скоби або цвяхи з пласким капелюшком. Часто застосовується необрізна або обрізна дошка, а також підконструкція для монтажу гіпсокартону. Рекомендуємо проклеювати стики паробар’єра двосторонньою клейкою стрічкою, для збереження в місцях стиків пароізоляційних властивостей матеріалу. Обов’язково слід проклеювати стики паробар’єра в приміщеннях, які експлуатуються з підвищеним вологісним режимом, наприклад, у ванних і кухнях.

Паробар’єр з фольгуванням укладається фольгою всередину приміщення. Для ефективної роботи перед шаром фольги слід залишати повітряний зазор від 20 до 50 мм.

Ми пропонуємо також паробар’єри нового покоління: разом з покрівельними мембранами Tyvek вони якісно регулюють вологість у приміщеннях, виводячи через конструкцію покрівлі надлишковий пар, при цьому відсутній ризик появи конденсату.

Пароізоляційна плівка PARO TOP

PARO TOP — це пароізоляційна плівка, призначена для використання в будівництві для виконання шарів паронепроникної ізоляції в конструкціях стін, дахів, перекриттів і підлоги. Пароізоляційна плівка PARO TOP виготовлена з поліетилену, що дає їй стійкість до погодних умов, таким як сніг, дощ, пил, і т.п.

Пароізоляційна плівка PARO TOP знаходить своє застосування, насамперед, як шар, ізолюючий та регулюючий рівень водяної пари в конструкціях стін, підлог, дахів і перекриттів. Використовується також в якості ізоляційного і акустичного шару під обробку підлог, зокрема, під підлогові панелі. У зв’язку із захисними властивостями може використовуватися в якості будь захисту на будівництві, напр. будматеріалів, віконної столярки, покрівельних перекриттів, фасадів під час монтажних та оздоблювальних робіт. Висока якість виробу PARO TOP гарантує його користувачам спокій, надійність, довговічність і здоровий клімат в їхньому будинку. Плівка упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», брендована логотипом компанії по всьому полотну.

Технічні характеристики

товщина

0,15 мм (+/- 10%)

коефіцієнт Sd

≥ 80 м

УФ-стабільність

2 місяці

температурна стійкість

від -40 до +80°C

водопоглинання

близько 1 %

розмір рулону

2,0 м x 50 мп = 100 м2

піддон

80 рулонів

Переваги:

 • Еластичність і зручність при монтажі;
 • Стійкість до розриву;
 • Пароізоляційність;
 • Стійкість до УФ-випромінювання.

Паробар’єр ARM PROTECT PІ

para-350ARM PROTECT PІ – пароізоляційна плівка, яка захищає від проникнення водяної пари і вологи із в конструкції. Складається з трьох шарів — армованої сітки з поліпропіленових волокон, покритої з обох сторін політиленовим шаром, яка забезпечує високу міцність матеріалу на розрив.

Застосовується як пароізоляційна плівка, яка захищає від проникнення водяної пари і вологи в конструкції.

Упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», брендована логотипом компанії по всьому полотну.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

90 г/м2

паропроникність

 1 г/м2/24 год

УФ-стабільність

2 місяці

коефіцієнт Sd

≥ 40 м

водонепроникність

W1

розмір рулону

1,5 м х 50 мп = 75 м2

піддон

100 рулонів

Переваги:

 • Пароізіляційність;
 • Висока міцність на розрив;
 • Проста і легка в монтажі;
 • УФ-стабільна до 2 місяців;
 • EN 13859-1.

Пароізоляційна плівка STROTEX 110 PI

Пароізоляційна плівка STROTEX 110 PI виробляється компанією Foliarex в Польщі.

Паробар’єр STROTEX 110 PI — це тришаровий матеріал, який має в своїй основі решітку армування з волокон поліпропілену, на яку з двох сторін нанесений поліетилен.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

110 г/м2

коефіцієнт Sd

≥ 8 м

УФ-стабільність

1 місяць

температурна стійкість

-40 до +80°C

розмір рулону

1,5 м x 50 мп = 75 м2

піддон

165 рулонів

Переваги:

 • Пароізоляційність;
 • Міцність на розрив (завдяки армуванню);
 • Еластичність і зручність при монтажі;
 • Стійкість до УФ-випромінювання.

Пароізоляційна плівка STROTEX AL 90

Пароізоляційна плівка STROTEX AL 90 виробляється компанією Foliarex в Польщі.

Багатошарові металізовані плівки відбивають теплову енергію і створюють додатковий ізоляційний ефект. Можуть бути використані у всіх вентильованих і невентильованих конструкціях дахів, є ізоляційним бар’єром для водяної пари й вітру, призначені для житлових горищних приміщень. Застосування в поєднанні із проміжними покрівельними матеріалами дозволяє забезпечити в житлових горищах відповідні кліматичні умови.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

90 г/м2

коефіцієнт Sd

≥ 150 м

УФ-стабільність

1 місяць

температурна стійкість

-40 до +80°C

розмір рулону

1,5 м x 50 мп = 75 м2

піддон

150 рулонів

Переваги:

 • Непроникні для водяної пари;
 • Запобігають втраті тепла, викликану вільною циркуляцією повітря;
 • Є додатковою вітро- та пароізоляцією;
 • Запобігають зволоженню теплоізоляції покрівлі;
 • Завдяки армуванню, міцні на розрив;
 • Еластичні та зручні при монтажі.
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!