Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Клей TERMO 2

termo_2_perevagi.jpg
Клей TERMO 2

TERMO 2

• Атмосферостійкий
• Паропроникний
• Гідрофобний
• Еластичний
• Екологічно безпечний
• Зручний у використанні

Клей TERMO 2 є сухою сумішшю на цементній основі з мінеральними органічними та модифікуючими добавками, призначена для приклеювання пінополістирольних та мінералізованих теплоізоляційних плит та використання армованого шару у системі утеплення FTS. Приклеювання теплоізоляційних плит та використання армованого шару проводити при температурі від + 5° С до +30° С та відносній вологості повітря не більше 80%.

Поверхню стін під час приклеювання утеплювача та використання армованого шару слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не використовувати TERMO 2 при сильному вітрові. Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутись за допомогою до лікаря.

Суха клейова суміш TERMO 2 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 штуки на піддоні.
Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках - 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.
ТИП: для армування та приклеювання теплоізоляційних плит
ВАГА:  25 кг (мішок)

РОЗХІД:
  • 3,5 / 4,5 кг/м²
Ціна виробника
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!