Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Клей TERMO 1

Клей TERMO 1

TERMO 1

• Висока адгезія
• Морозостійкий
• Паропроникний
• Екологічно безпечний
• Зручний у використанні

Клей TERMO 1 - суха суміш на цементній основі, з мінеральними наповнювачами та добавками, призначена для приклеювання пінополістирольних та теплоізоляційних плит у системі утеплення FTS. Під час приклеювання пінополістирольних плит клейова суміш повинна займати не менше 60% площі утеплювача. Виконувати роботи при температурі від + 5° С до +30° С та відносній вологості повітря не більше 80%.

Поверхню стін під час приклеювання утеплювача слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не використовувати TERMO 1 при сильному вітрові. Під час виконання робіт берегти очі та шкіру. При попаданні клейового розчину в очі, негайно промити їх водою, при необхідності звернутись за допомогою до лікаря.

Суха клейова суміш TERMO 1 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 штуки на піддоні.
Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках - 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.
ТИП: для приклеювання пінополістирольних плит
ВАГА:  25 кг (мішок)

РОЗХІД:
  • 4,0 / 6,5 кг/м²
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!