Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Клей для плитки CERAMIC 31

Клей для плитки

CERAMIC 31

• Висока адгезія
• Морозо - та водостійкий
• Витривалий до вібрацій
• Термостійкий
• Для внутрішніх та зовнішніх робіт

  Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Призначений для облицювання всіма видами керамічних та скляних, з природнього та штучного каменю ( крім мармуру) плиток (розмірами до  300 x 300мм і більше, та водопоглинанням менше 0,3%) бетонних, цегляних, азбестоцементних, кам’яних та інших твердих мінеральних поверхонь, що піддаються періодичним деформаціям, викликаними атмосферними і температурними впливами, фізичними навантаженнями в процесі їх експлуатації. Клейову суміш ефективно використовують для облицювання фонтанів, басейнів, «теплих підлог», холодильних камер, терас та сходів; печей, камінів, димоходів. Вона є ефективною при оздоблені поверхонь без зняття старої плитки, способом «плитка на плитку».
  Використовувати клейову суміш при темературі  від +5ºС до +30ºС та відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхню стін під час виконання робіт слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та надмірної вологості.
  CERAMIC 31 - цементно-піщана суміш з модифікуючими добавками та мінеральними наповнювачами. Він характеризується морозо- та водостійкістю, витривалістю до вібрацій та деформацій, має значно підсилену адгезію.
Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. 

Тип: для плитки
Вага:  25 кг (мішок)
slider_6

 

Розхід: від нерівностей основи та зворотньої сторони плитки: 4,9кг/м² - 8,2кг/м²

 

Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!