Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Клей для плитки CERAMIC 21

Клей для плитки

CERAMIC 21

• Підвищена адгезія
• Стійкий до деформації
• Водостійкий
• Морозостійкий
• Для внутрішніх та зовнішніх робіт

Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Призначений для облицювання плиткою з мармуру, граніту, керамограніту, мозаїки та скла ( розмірами до  300 x 300мм і більше, та водопоглинанням менше 0,5%) бетонних, цегляних, цементно-піщаних та інших мінеральних поверхонь, що піддаються періодичним деформаціям через механічні та атмосферні впливи. Також CERAMIC 21 використовують для облицювання басейнів, підлог з підігрівом, терас, сходів, балконів, цоколів. Вона є ефективною при оздоблені поверхонь без зняття старої плитки, способом «плитка на плитку». Використовувати клейову суміш при темературі  від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхню стін під час виконання робіт слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та надмірної вологості.
CERAMIC 21 - цементно-піщана суміш з модифікуючими добавками та мінеральними наповнювачами. Він характеризується підвищеною адгезією та механічними властивостями, еластичністю, стійкістю до періодичних деформацій та температурних коливань. 
Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Тип: для плитки
Вага:  25 кг (мішок)
slider_5
Розхід: залежить від нерівностей основи та зворотньої сторони плитки: 4,9 - 8,2 кг/м²
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!