Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Клей для плитки CERAMIC 11

Клей для плитки

CERAMIC 11

• Зручний в роботі
• Морозостійкий
• Водостійкий
• Для внутрішніх та зовнішніх робіт
• Екологічно безпечний

Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Суміш призначена для облицювання плиткою, керамогранітом, штучним та натуральним каменем (розмірами до  400 x 400мм і водопоглинанням менше 1%) горизонтальних і вертикальних бетонних, цегляних, бетонно-вапняних та інших мінеральних поверхонь, що не піддаються деформаціям. Використовувати клейову суміш при темературі  від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхню стін під час виконання робіт слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та надмірної вологості.

Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

КЛЕЙ CERAMIC цементно-піщана суміш з модифікуючими добавками та мінеральними наповнювачами. Він характеризується високими механічними адгезійними властивостями, є зручним в роботі.

 

Тип: для плитки
Вага:  25 кг (мішок)
slider_4
Розхід: залежить від нерівностей основи та зворотньої сторони плитки 1,8 - 6,2 кг/м²
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!