Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Клей для плитки CERAMIC 01

Клей для плитки

CERAMIC 01

• Для внутрішніх робіт
• Екологічно чистий
• Водостійкий
• Зручний у використанні

Використовується для внутрішніх робіт. Суміш призначена для облицювання стін плиткою (розмірами до  300 × 300мм і водопоглинанням не менше 3%) цегляних, бетонних та інших мінеральних поверхонь, що не піддаються деформаціям. Використовувати клейову суміш при темературі  від +5ºС до +30ºС та відносній вологості повітря не більше 80%.
Поверхню стін під час виконання робіт слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та надмірної вологості.
CERAMIC 01 - цементно-піщана суміш з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками. Він характеризується високою адгезією, є  легким в роботі.
Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. 

Тип: для плитки
Вага:  25 кг (мішок)
slider_3
Розхід: 1,9 - 5,7 кг/м²
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!