Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Клей для пінопласту ECO FACADE G-01

Клей для пінопласту

ECO FACADE G-01

• Висока адгезія
• Морозостійкий
• Паропроникний
• Екологічно безпечний
• Зручний у використанні

ECO FACADE G-01- будівельна суміш на цементній основі, яку використовують для приклеювання плит з пінополістиролу в системах теплоізоляції. Клей характеризується високою адгезією, є еластичним, атмосферостійким, паропроникним та екологічно чистим. Температура його експлуатації від - 350Сº до +650Сº.

Основа, на яку буде виконуватися приклеювання пінополістирольних плит повинна бути стійкою, сухою, очищеною від залишків речовин, які можуть понизити адгезію клею. При необхідності значні тріщини та нерівності вирівняти штукатурною масою та погрунтувати грунтом глибокого проникнення. У ємність з водою насипати сухої суміші (з розрахунку 1кг на 0,17-0,2л води) та перемішати до утворення однорідної маси. Розчин витримати 5 хвилин, потім знову перемішати та використати протягом 2-х годин.

Приклеювання пінополістирольних плит слід виконувати при температурі від +50С° до +300Сº та відносній вологості повітря не більше 80%. Поверхню стін під час приклеювання утеплювача слід оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не виконувати роботи при сильному вітрі. Вищевказані рекомендації будуть максимально ефективними при температурі +200Сº та відносній вологості повітря – 60%. Тоді затвердіння клею відбудеться через 3 доби, а тужавіння – після 8-ми діб. При інших умовах ці показники можуть змінюватися.

Суха клейова суміш ECO FACADE G-01 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.

 

ТИП: для приклеювання пінополістирольних плит
ВАГА: 25 кг (мішок)
РОЗХІД:
  • 4,0 / 6,5 кг/м²
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!