Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Клей для піно- та газо блоків BLOCK 63

Клей для піно- та газо блоків

BLOCK 63

• Висока адгезія до основи
• Водостійкий
• Морозостійкий
• Економний розхід
• Для зовнішніх та внутрішніх робіт

Використовується для зовнішніх та внутрішніх робіт. Призначений для мурування стін будівель блоками, виготовленими з піно-, газобетону, пористої кераміки та матеріалів вапняно-піщаного походження ( ракушняк, силікат, тощо). Особливість розробленої нашими фахівцями рецептури цього клею забезпечує міцність будівельних конструкцій та продовжує термін їхньої експлуатації. Використовувати при темературі  від +5ºС до +30ºС та відносній вологості повітря не більше 80%.
При можливих заморозках використовують клей для кладки з протиморозною добавкою. Вміст її зазначено на мішку наклейкою з надписом -5ºС. Оберігати від попадання прямих сонячних променів та дощу. Не використовувати при сильному вітрі.
BLOCK клей для кладки піно- та газоблоків - цементно-піщана суміш з мінеральними наповнювачами та модифікуючими добавками. Він характеризується водо-, морозостійкістю, еластичністю, економністю, не утворює « містків холоду », не дає можливості « просідання » є зручним в роботі.
Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Тип: для піно- та газо блоків
Вага:  25 кг (мішок)
slider_1

 

Розхід: залежить від особливостей будови блока, природи матеріалу та навичок майстра 1,3 - 1,4 кг/м²; при товщині кладочного шару 1мм ( тобто: одним мішком клею можна викласти 1м³ блоків розмірами 200 х 300 х 600мм при товщині клейового шару 2мм).

 

 

Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!