Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Клей для армування ECO FACADE G-02

Клей для армування

ECO FACADE G-02

• Підвищена адгезія
• Паропроникний
• Гідрофобний
• Екологічно безпечний
• Містить скловолокно

ECO FACADE G-02 є сухою будівельною сумішшю на цементній основі, яка призначена для виконання армованого шару в системах утеплення та приклеювання плит з мінеральної вати і пінополістиролу.Дана суміш характеризується підвищеною адгезією, є універсальною, еластичною, паропрони кною, морозостійкою, гідрофобною та екологічно безпечною; містить скловолокно. Морозостійкість не менше 50 циклів. Температура експлуатації клею від -35 Сº до +65 Сº.

Поверхня основи, на яку будуть приклеювати теплоізоляційні плити,повинна бути стійкою, сухою, очищеною від залишків речовин, які можуть знизити адгезію клею. Великі тріщини і нерівності вирівняти штукатурною масою та прогрунтувати грунтом глибокого проникнення. У ємність з водою насипати сухої суміші з розрахунку 1 кг на 0,1 9-0,22л води та перемішати до утворення еластичної маси. Розчин витримати 5 хвилин, потім знову перемішати та використати протягом 2-х годин. Приклеювання теплоізоляційних плит слід виконувати при температурі від +5 Сº до +30 Сº та відносній вологості повітря не більше 80%. Не виконувати роботи при сильному вітрі. Ефективність вищевказаних рекомендацій буде досягнуто при температурі +20 Сº та відносній вологості повітря – 60%. Тоді затвердіння клею відбудеться через 3 доби, а тужавіння після 7-ми діб.

Суха клейова суміш ECO FACADE G-02 фасується в паперові мішки по 25 кг, 42 шт. на піддоні. Гарантійний термін зберігання в сухих приміщеннях на піддонах, у фірмових мішках 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Номер партії відповідає даті виготовлення.

 

ТИП: для армування та приклеювання теплоізоляційних плит
ВАГА: 25 кг (мішок)
РОЗХІД:
  • 4,0 / 4,5 кг/м²
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!