Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Інтер'єрна фарба CLASSIC

Інтер'єрна фарба

CLASSIC

• Надає поверхні матового ефекту
• Паропроникна
• Стійка до сухого стирання
• Миюча
• Запобігає утворенню грибка та плісняви
• Екологічно безпечна
 

Виготовлена на базі акрилової дисперсії та мінеральних наповнювачів, інтер’єрна фарба CLASSIC призначена для нанесення всередині приміщень на мінеральні та бетонні поверхні, гіпсокартонні плити, шпалери. Колірується відповідно до колекції кольорів FTS FACADE високоякісними барвниками європейського виробництва, які є стійкими до атмосферних впливів та ультрафіолетового випромінювання. Перед використанням фарбу необхідно ретельно перемішати, при необхідності розбавити водою (не більше 5% від об’єму) до належної консистенції.

Інтер’єрну фарбу CLASSIC наносити за допомогою щітки, валика, або розпилювача при температурі від +8° С до +28° С та відносній вологості повітря не більше 80%. Фарбування виконати в два шари.  Для збереження ідентичності кольору на одній площині рекомендується використовувати фарбу однієї партії, номер якої вказаний на тарі. При температурі навколишнього середовища + 20° С та відносній вологості повітря 60% висихання фарби становить 2-3 годин. За інших температурних показників та вологості повітря в приміщенні цей процес може тривати 3-5 годин.

Зберігати в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5° С до +35°С. 
Оберігати від попадання прямих сонячних променів та морозу.
Гарантійний термін зберігання - 12 місяців з дня виготовлення.
ТИП: інтер'єрна
ТАРА:  5л, 10л

РОЗХІД:
  • 1 літр / 9.4-10.6 м² при одношаровому нанесенні по гладкій поверхні.
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!