Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Гідроізоляційна плівка — гідробар’єр

Гідроізоляційна плівка — гідробар’єр

Тришаровий матеріал, що має несучу армовану решітку з поліпропіленових волокон, яка з обох сторін ламінована поліетиленом. Завдяки мікроперфорації має певні дифузійні властивості і забезпечує можливість вентиляції водяної пари, що проникають в теплоізоляційний шар покрівельної конструкції: 1 м2 гідробар’єра пропускає за 24 години понад 40 г водяної пари.

Застосовується переважно в конструкціях скатних покрівель. Не може виконувати функцію вітрозахисту, тому потрібна обов’язкова наявність вентильованого повітряного зазору 2-4 см між гідробар’єром і утеплювачем. Гідробар’єр істотно дешевше супердифузійної мембрани, проте має ряд істотних недоліків в порівнянні з нею. Обов’язкова наявність вже згаданого додатково вентиляційного зазору призводить до збільшення витрат на деревину і роботу, тому потрібна додаткова кількість бруса або доводиться робити шар утеплення меншої товщини, щоб залишити вентзазори в тілі крокв. Гідробар’єр виробляється з поліетилену або поліпропілену, тому має максимальну температуру експлуатації не вище 75 градусів, чого явно недостатньо для покрівельної конструкції. При експлуатації гідробар’єра в режимі максимальних температур плюс з двома вентиляційними зазорами над і під плівкою, відбувається прискорена деструкція матеріалу, а також її провисання і вивітрювання.

Монтаж гідробар’єра

Плівка закріплюється безпосередньо на площині крокв або інших будівельних елементів покрівлі. Для цього використовуються скоби з механічною установкою або нержавіючі цвяхи з плоским капелюшком. Відстань між несучими лагами не повинна перевищувати 1,2 м. Відстань між плівкою і утеплювачем, а також між плівкою і лагами має становити 2-4 см. Біля конька повинен бути забезпечений зазор не менше 5 см для вентиляції, тобто не можна проводити нахлест гідробар’єра через коньок. Слід укладати плівку стороною з написами назовні і робити напуск не менше зазначеного пунктиром на гідробар’єрі. Плівку можна використовувати для всіх вентильованих похилих покрівельних конструкцій (в комплексі з металочерепицею, керамічною черепицею, єврошифером, асбестоцементними та іншими покрівельними матеріалами).

Гідробар’єр ARM PROTECT PP

ARM PROTECT PP – мікроперфорована паропропускна покрівельна плівка. Складається з трьох шарів — армованої сітки з поліпропіленових волокон, покритої з обох сторін політиленовим шаром, яка забезпечує високу міцність матеріалу на розрив.

Застосовується в будівництві як попереднє покриття скатних, вентильованих та неізольованих дахів.

Упакована у фірмову упаковку компанії «Прушиньскі», брендована логотипом компанії по всьому полотну.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

90 г/м2

паропроникність

 40 г/м2/24 год

стійкість до УФ

2 місяці

коефіцієнт Sd

≥ 1 м

діапазон температури застосування

від -40 до +80оС

водонепроникність

W3

розмір рулону

1,5 м х 50 мп = 75 м2

піддон

100 рулонів

 

Переваги:

  • Паропроникність водяної пари;
  • Висока міцність на розрив;
  • Проста і легка в монтажі;
  • УФ-стабільна до 2 місяців;
  • EN 13859-1.

Гідробар’єр STROTEX 110 PP

0-strotex-110ppГідроізоляційна плівка STROTEX 110 PP виробляється компанією Foliarex в Польщі.

Паропропускна армована плівка STROTEX 110 PP для покрівлі оберігає конструкцію даху від проникнення води, а також захищає шар теплоізоляції від зовнішньої вологи. Ця плівка призначена для відводу водяної пари, що знаходиться всередині стін або крокв, зберігаючи при цьому тепло в ізоляційних матеріалах покрівлі.

Технічні характеристики

поверхнева щільність

110 г/м2

паропроникність

40 г/м2

стійкість до УФ

1 місяць

коефіцієнт Sd

близько 1 м

діапазон температури застосування

від -40 до +80оС

водонепроникність

W 1

розмір рулону

1,5 м х 50 мп = 75 м2

піддон

165 рулонів

 

Переваги:

  • Паропроникність;
  • Водонепроникність;
  • Міцність на розрив (завдяки армуванню);
  • Еластичність і зручність при монтажі;
  • Стійкість до UV-променів.
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!