Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Фасадні та інші матеріали від FTS

Наша компанія пропонує для вашого ремонту та будівництва якісні матеріали від Заводу виробника ФТС який за три роки спільної з нами співпраці зарекомендував себе тільки з позитивної сторони. Для виробництва продукції використовується сировина провідних світових виробників, таких як DOW CHEMICAL, BASF, OMYA, SAMSUNG CHEMICAL. Відповідність продукції до санітарних норм України підтверджено «Висновком санітарно-епідеміологічної експертизи» №05.03.02-04/66047 від 04.07.2012р. За короткий проміжок часу торгова марка FTS завоювала визнання професіоналів та окремих замовників, стала конкурентноспроможною. Сьогодні декоративні штукатурки та фарби FTS надають естетичного вигляду та відмінно виконують функцію декоративно-захисного по-криття будинків, багатоповерхівок, споруд промислового типу та пам’яток архітектури. 

Фасадні клеї та заглушки

Каталог Клеїв та заглушок ФТС

Перейти в каталог
Декоративні штукатурки ФТС

Каталог декоративних штукатурок ФТС

Перейти в каталог
Грунтування поверхонь

Каталог для грунтування будь-яких поверхонь.

Перейти в каталог
Серія ECO FAСADE Bravomix

Каталог серії ECO FAСADE Bravomix від ФТС

Перейти в каталог
Фарби фасадні та інтер’єрні

Каталог фарб від ФТС

Перейти в каталог
Клеї для плитки та кладки газоблоків FTS

Каталог клеїв для плитки та газоблоку від ФТС

Перейти в каталог
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!