Будівництво, Будівельні матеріали, Проектування
Адрес:
37000, Україна, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Мікромістечко, буд. 14

Акриловий грунт QUARTZ LINE

Грунт акриловий

QUARTZ LINE

• Зміцнює поверхню
• Підвищує адгезію покриття до основи
• Зменшує водопоглинання поверхні
• Екологічно безпечний
• Для внутрішніх та зовнішніх робіт
 

Акриловий грунт QUARTZ LINE виготовляють на базі акрилової дисперсії, кварцового піску та модифікуючих добавок. Його використовують для підготовки мінеральних штукатурок, армованого шару в системі утеплення FTS із застосуванням пінополістиролу, типових будівельних поверхонь до нанесення декоративних штукатурок на акриловій основі. При необхідності тонується під колір штукатурної маси.

Перед нанесенням грунт необхідно ретельно перемішати. Наносити за допомогою валика або щітки при температурі від +8° С до +25°С  та відносній вологості повітря не більше 80%. При температурі навколишнього середовища +20°С та відносній вологості повітря 60% висихання грунту становить 6-8 годин. За інших погодних умов цей процес може тривати 8-16 годин. До повного висихання оберігати від дощу. Не наносити  при попаданні на поверхню прямих сонячних променів та при сильному вітрові.

Зберігати в герметично закритій фірмовій тарі при температурі від +5° С до +35° С . 
Оберігати від попадання прямих сонячних променів та морозу.
Гарантійний термін зберігання - 12 місяців з дня виготовлення.
ТИП: акриловий кварцовий
ТАРА:  5л, 10л
РОЗХІД:
  • 1 літр / 3.5-4 м².
Ціна
-
При замовленні з матеріалами знижка!

baner_1

Відгуки наших клієнтів
Всі відгуки
Вадим Марчук
Вадим Марчук
Хлопці я радий, що Ви ростите вже і сайт є молодці.... Так тримати.... А скажу так з Вами працювати завжди легко і комфортно дякую Вам... До зустрічі....)
Максим Галян
Максим Галян
Дякую Вам за співпрацю. Надіюсь Ми ще попрацюємо. Доречі дякую окреме за поставку матеріалів Все якісне та швидко доставлялось... Дякую Ще раз....
Віктор Воротяк
Віктор Воротяк
Замовили огорожу в ТОВ "Алексбудсервіс". Залишились задоволені роботою хлопців. Окреме дякую за оперативність. Думав буде довше а все виявилось набагато швидше дякую. Матеріали супер! Рекомендую!